114452
SOFFBORD/TIDNINGSBORD "RETRO"
Skiva fanerad med teak, svärtade ben och tidningshylla, 1950,60-tal, 1st hörn med mindre fanerskada, H.52, L.76,5, B.44 cm. (vån3)
OBS! OBS! Torsdag 20/6 håller vi stängt för personalvård. OBS! OBS!
SOFFBORD/TIDNINGSBORD "RETRO"
Klubbat pris
500 kr
7 | 2024-06-16 18:09:18 | 500 |
6 | 2024-06-16 18:06:20 | 475 |
7 | 2024-06-16 18:05:29 | 450 |
6 | 2024-06-16 18:02:51 | 425 |
7 | 2024-06-16 18:03:31 | 425 |
6 | 2024-06-16 18:02:44 | 400 |
5 | 2024-06-16 15:54:25 | 375 |
6 | 2024-06-16 18:02:42 | 375 |
6 | 2024-06-16 18:02:38 | 325 |
4 | 2024-06-16 07:28:12 | 200 |
3 | 2024-06-15 20:55:54 | 125 |
2 | 2024-06-14 22:18:10 | 100 |
3 | 2024-06-15 20:55:33 | 90 |
3 | 2024-06-15 20:54:32 | 70 |
1 | 2024-06-12 19:23:54 | 50 |