114310
BIRGITTA PETTERSSON
Stor oljemålning på duk, signerad samt daterad 1980, ram 104x93 cm. (vån1)
OBS! OBS! Torsdag 20/6 håller vi stängt för personalvård. OBS! OBS!
BIRGITTA PETTERSSON
Klubbat pris
300 kr
1 | 2024-06-16 18:10:13 | 300 |
3 | 2024-06-13 09:03:33 | 275 |
1 | 2024-06-10 22:30:41 | 250 |
2 | 2024-06-11 08:22:46 | 225 |
2 | 2024-06-11 08:21:55 | 175 |
2 | 2024-06-10 12:26:39 | 60 |
1 | 2024-06-09 22:24:08 | 50 |