113161
DAMCYKEL "CRESCENT" MED SVÄNGD RAM
28", 1900-talets andra hälft, åldersrelaterat slitage dock så behöver slangarna bytas. (tält)
OBS! OBS! Torsdag 20/6 håller vi stängt för personalvård. OBS! OBS!
Klubbat pris
250 kr
5 | 2024-05-19 18:01:57 | 250 |
7 | 2024-05-19 17:43:52 | 225 |
5 | 2024-05-19 14:06:45 | 200 |
7 | 2024-05-19 17:43:41 | 200 |
6 | 2024-05-19 17:20:42 | 150 |
4 | 2024-05-16 09:32:38 | 100 |
5 | 2024-05-19 14:06:28 | 90 |
3 | 2024-05-13 21:41:48 | 70 |
2 | 2024-05-13 18:41:49 | 60 |
1 | 2024-05-13 14:33:17 | 50 |