112973
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR
Olja på pannå, "Porträtt", 1900-talets senare del, ram 42,5x37,5 cm, bild 23,5x18,5 cm. (vån3)
OBS! OBS! Torsdag 20/6 håller vi stängt för personalvård. OBS! OBS!
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR
Klubbat pris
125 kr
2 | 2024-05-19 17:35:02 | 125 |
3 | 2024-05-19 18:01:41 | 100 |
3 | 2024-05-19 17:58:44 | 80 |
1 | 2024-05-13 18:53:30 | 50 |