112853
HANS-AGNE JAKOBSSON "KUBEN" BORDSLAMPA, ELIDUS
Lackerad plåt, 1970-tal, reglerbar, mindre åldersrelaterat slitage, max höjd 42 cm. (vån3)
OBS! OBS! Torsdag 20/6 håller vi stängt för personalvård. OBS! OBS!
Klubbat pris
275 kr
2 | 2024-05-19 16:23:18 | 275 |
5 | 2024-05-18 13:37:50 | 250 |
2 | 2024-05-19 16:23:13 | 250 |
2 | 2024-05-19 16:22:43 | 200 |
6 | 2024-05-18 22:14:50 | 150 |
1 | 2024-05-17 21:30:50 | 90 |
4 | 2024-05-15 21:45:50 | 80 |
3 | 2024-05-13 22:05:27 | 70 |
2 | 2024-05-13 09:52:02 | 60 |
1 | 2024-05-13 01:24:14 | 50 |