112853
HANS-AGNE JAKOBSSON "KUBEN" BORDSLAMPA, ELIDUS

Lackerad plåt, 1970-tal, reglerbar, mindre åldersrelaterat slitage, max höjd 42 cm. (vån3)

Klubbat pris

275 kr