111729
HÄNGVITRINSKÅP ALLMOGE
18,1900-tal, åldersrelaterat slitage (patina), 1st ruta med spricka, H.77,5, B.63,5, Dj.27,5 cm. (vån3)
HÄNGVITRINSKÅP ALLMOGE
Klubbat pris
1100 kr
10 | 2024-04-21 21:06:57 | 1100 |
9 | 2024-04-21 12:49:37 | 1000 |
8 | 2024-04-19 14:39:47 | 950 |
2 | 2024-04-20 09:05:58 | 950 |
2 | 2024-04-18 07:30:55 | 850 |
2 | 2024-04-16 20:57:55 | 800 |
7 | 2024-04-18 12:44:11 | 750 |
6 | 2024-04-16 06:51:41 | 650 |
2 | 2024-04-16 20:56:53 | 650 |
2 | 2024-04-16 20:56:45 | 475 |
2 | 2024-04-16 20:56:37 | 375 |
2 | 2024-04-16 20:55:49 | 275 |
2 | 2024-04-16 20:55:44 | 225 |
5 | 2024-04-15 20:58:53 | 175 |
4 | 2024-04-15 17:15:20 | 150 |
5 | 2024-04-15 20:58:44 | 150 |
3 | 2024-04-15 13:20:11 | 100 |
2 | 2024-04-15 00:26:27 | 60 |
1 | 2024-04-15 00:02:59 | 50 |