111728
SNICKARBYRÅ ALLMOGE
1800-tal, åldersrelaterat slitage (patina), krok för upphängning saknas, H.67, B.56, Dj.35 cm. (vån3)
SNICKARBYRÅ ALLMOGE
Klubbat pris
1200 kr
5 | 2024-04-18 06:18:47 | 1200 |
2 | 2024-04-16 20:59:05 | 1100 |
3 | 2024-04-15 13:51:11 | 1000 |
2 | 2024-04-16 20:58:18 | 1000 |
2 | 2024-04-16 20:58:13 | 900 |
2 | 2024-04-16 20:57:43 | 800 |
4 | 2024-04-15 13:16:42 | 700 |
2 | 2024-04-15 13:13:03 | 650 |
4 | 2024-04-15 13:16:27 | 600 |
3 | 2024-04-15 09:12:45 | 500 |
2 | 2024-04-15 13:12:54 | 450 |
2 | 2024-04-15 13:12:37 | 300 |
2 | 2024-04-15 13:12:31 | 250 |
2 | 2024-04-15 13:12:26 | 200 |
2 | 2024-04-15 13:12:20 | 150 |
2 | 2024-04-15 00:29:59 | 60 |
1 | 2024-04-15 00:06:13 | 50 |