111724
VÄGGBYRÅ
18,1900-tal, åldersrelaterat slitage (patina), H.76,5, B.29, Dj.24 cm. (vån3)
VÄGGBYRÅ
Klubbat pris
500 kr
3 | 2024-04-21 08:17:46 | 500 |
7 | 2024-04-21 13:26:40 | 500 |
6 | 2024-04-21 11:01:22 | 450 |
5 | 2024-04-19 14:46:50 | 400 |
3 | 2024-04-18 06:17:32 | 375 |
5 | 2024-04-19 14:34:12 | 350 |
5 | 2024-04-19 14:34:06 | 300 |
4 | 2024-04-19 06:21:25 | 175 |
2 | 2024-04-16 21:21:51 | 60 |
1 | 2024-04-14 23:57:56 | 50 |