108862
SOCKERRUSKA I SILVER

17,1800-tal, kontrollerat silver men finner ej stämplar, höjd 13 cm. (vån3)

ÖPPETTIDER MÅN-TOR 15:00-18:00
Klubbat pris

375 kr