108862
SOCKERRUSKA I SILVER
17,1800-tal, kontrollerat silver men finner ej stämplar, höjd 13 cm. (vån3)
OBS! OBS! Torsdag 20/6 håller vi stängt för personalvård. OBS! OBS!
SOCKERRUSKA I SILVER
Klubbat pris
375 kr
6 | 2024-02-18 10:02:10 | 375 |
3 | 2024-02-17 11:19:21 | 350 |
6 | 2024-02-18 10:02:06 | 325 |
5 | 2024-02-16 14:49:12 | 275 |
3 | 2024-02-17 11:19:13 | 200 |
4 | 2024-02-14 13:07:20 | 125 |
3 | 2024-02-13 11:11:50 | 100 |
2 | 2024-02-12 17:49:26 | 60 |
1 | 2024-02-12 16:43:32 | 50 |