108843
BYRÅ

Furu, 1970,80-tal, mindre åldersrelaterat slitage, H.106, B.70, Dj.39 cm. (vån1)

ÖPPETTIDER MÅN-TOR 15:00-18:00
Klubbat pris

375 kr