108840
SERVERINGSVAGN/DRINKVAGN
lövträ, brickor fanerade med teak, 1970-tal, skivor med mindre ringmärken, H.54-62, ø.44,5 cm. (vån3)
OBS! OBS! Torsdag 20/6 håller vi stängt för personalvård. OBS! OBS!
SERVERINGSVAGN/DRINKVAGN
Klubbat pris
100 kr
6 | 2024-02-18 18:16:55 | 100 |
5 | 2024-02-18 17:07:27 | 90 |
4 | 2024-02-16 07:34:44 | 80 |
3 | 2024-02-12 23:10:11 | 70 |
2 | 2024-02-12 08:56:55 | 60 |
1 | 2024-02-11 23:56:56 | 50 |