108840
SERVERINGSVAGN/DRINKVAGN

lövträ, brickor fanerade med teak, 1970-tal, skivor med mindre ringmärken, H.54-62, ø.44,5 cm. (vån3)

ÖPPETTIDER MÅN-TOR 15:00-18:00
Klubbat pris

100 kr