108769
KNUT ÖBERG "TRATTGRAMMOFON" MALMÖ

1900-talets första del, åldersrelaterat slitage, fungerar ej vid test, höjd 62 cm, diameter tratt 45 cm. (vån3)

ÖPPETTIDER MÅN-TOR 15:00-18:00
Klubbat pris

1600 kr