108713
SNURRFÅTÖLJ

Tygklädd, 1960,70-tal, bruksslitage/sltage, Rh.71, B.78, Sh.40 cm. (vån3)

ÖPPETTIDER MÅN-TOR 15:00-18:00
Klubbat pris

325 kr