108698
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR

Olja på duk, "Blommor i vas", signerad, ram 58x48 cm, bild 49x39 cm. (vån3)

ÖPPETTIDER MÅN-TOR 15:00-18:00
Klubbat pris

475 kr