108698
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR
Olja på duk, "Blommor i vas", signerad, ram 58x48 cm, bild 49x39 cm. (vån3)
OBS! OBS! Torsdag 20/6 håller vi stängt för personalvård. OBS! OBS!
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR
Klubbat pris
475 kr
4 | 2024-02-18 18:07:52 | 475 |
5 | 2024-02-18 18:07:27 | 450 |
4 | 2024-02-18 18:05:56 | 425 |
5 | 2024-02-18 18:04:50 | 400 |
4 | 2024-02-18 18:04:19 | 375 |
5 | 2024-02-18 18:03:57 | 350 |
4 | 2024-02-18 18:03:06 | 325 |
5 | 2024-02-18 18:02:47 | 300 |
4 | 2024-02-18 18:01:57 | 275 |
5 | 2024-02-18 18:01:29 | 250 |
4 | 2024-02-18 18:00:48 | 225 |
5 | 2024-02-18 17:58:37 | 200 |
4 | 2024-02-18 17:50:45 | 175 |
2 | 2024-02-17 14:03:42 | 150 |
3 | 2024-02-18 08:08:17 | 125 |
3 | 2024-02-18 08:07:57 | 90 |
3 | 2024-02-17 14:09:43 | 70 |
1 | 2024-02-15 17:51:01 | 50 |