107587
PALL "KAMELPALL"

Stomme i trä med detaljer i mässing, stoppad dyna med skinnklädsel, 1970-tal, åldersrelaterat slitage, H.39, B.62, Dj.34 cm. (vån3)

ÖPPETTIDER MÅN-TOR 15:00-18:00
Klubbat pris

60 kr

22024-02-18 12:47:5160
12024-02-15 15:33:5050