106208
FÅTÖLJER

2 stycken (1 par), 1930,40-tal, mindre åldersrelaterat slitage, Rh.82, B.70, Sh.45 cm. (vån1)

OBS! OBS! Torsdag 20/6 håller vi stängt för personalvård. OBS! OBS!
Klubbat pris

1900 kr