103240
KÖKSPALL/STEGPALL "RETRO"

Kromad metall, 1960,70-tal, åldersrelaterat slitage, höjd 60 cm. (vån3)

OBS! OBS! Torsdag 20/6 håller vi stängt för personalvård. OBS! OBS!
Klubbat pris

500 kr