MATSALSGRUPP GUSTAVIANSK STIL
4+3st stolar samt 1st bord med 2st extra iläggsskivor, 1900-talets andra hälft, ställvis färgslitage, ställvis smutsig klädsel, 1st stol något ostabil, bordsskiva ställvis med färgbortfall/skavmärken, stolar Rh.92-96, B.46-47, Sh.47 cm, bord H.74, L.150+30+30, B.95 cm. (vån1)
Avslutas2024-11-24 18:07:00